Prodej firem

EEIP poskytuje poradenské služby majitelům firem, kteří se rozhodli pro prodej svého podílu ve firmě a hledají nového majitele. Díky bohaté síti partnerů je EEIP ve spojení s českými i zahraničními investory, kteří uvažují o investování do společností v České republice.

Naše služby spojené prodejem firmy jsou určeny zejména majitelům rodinných firem a malých a středních podniků (MSP). Díky dlouhodobým zkušenostem s prodeji firem zabezpečí EEIP vysokou profesionální úroveň celého procesu prodeje firmy při maximalizaci výnosu z jejího prodeje. Vzhledem k citlivosti prodejního procesu uvnitř firmy i vůči obchodním partnerům EEIP volí přístup, který v co největší míře omezuje negativní dopady procesu prodeje firmy a zachovává citlivé nakládání s informacemi o firmě a jejím podnikání.

V případě, že se rozhodnete využít našeho poradenství při prodeji firmy, komplexně pro Vás zajistíme celý proces jejího prodeje. Ten zahrnuje přípravu firmy na prodej, sestavení informačních materiálů o Vaší firmě, ocenění firmy, její due diligence, identifikaci a kontaktování potenciálních kupujících, hodnocení nabídek jednotlivých zájemců, přípravu manažerských prezentací pro vážené zájemce, podporu v průběhu celého procesu prodeje firmy, asistenci při vyjednávání a vypořádání prodeje firmy.

Detaily procesu jak prodat firmu i následné vzájemné spolupráce s Vámi rádi probereme telefonicky nebo při osobní schůzce.