Corporate finance

EEIP je specializovanou společností poskytující finanční poradenství v oblasti corporate finance (podnikových financí). Od svého založení v roce 1991 byla společnost EEIP poradcem při více než 80 transakcí v oblasti corporate finance v České republice, na Slovensku a v dalších státech střední Evropy.

EEIP je dlouhodobě zařazována do seznamu Prague Business Journal – Book of Lists mezi nejvýznamnější společnosti v oboru finančního poradenství při fúzích, akvizicích, privatizacích a MBO. Díky týmu profesionálů s mezinárodními zkušenostmi a vynikající znalosti lokálního prostředí tak EEIP nabízí spolehlivé služby finančního poradenství na vysoké profesionální úrovni.

Společnost EEIP spolupracuje s významnými evropskými a světovými investičními bankami a poradci (Raiffeisen Bank, Lazard, WestLB Group, Commerzbank a další). Kromě toho EEIP spolupracuje s řadou domácích a zahraničních investorů, private equity fondů, fondů rizikového kapitálu (venture capital) a Business Angels a s renomovanými právními kancelářemi.

Přehled služeb